Novinky & zajímavé nabídky z Prakticu

Dotace na pořízení a instalace stínící techniky?

Obsah této stránky je v přípravě.

Vystavujeme na FOR ARCH 2018

Vystavujeme na výstavě FORARCH2018 , 18.-22.9.2018

Dovolte mi Vás pozvat na výstavu FORARCH 2018 v Praze Letňanech, která se koná od 18. – 22.10 2018 v areálu PVA. Firma PRAKTIC s.r.o. bude vystavovat v hale č.3, stánek 3C09. Rádi Vás přivítáme na našem stánku a předvedeme několik novinek v našem sortimentu.

Na tomto odkazu si můžete stáhnout bezplatnou vstupenku

Pokud se Vám neotevře formulář na vstupenku, nakopírujte tento odkaz rovnou do prohlížeče:
http://forarch.cz/vystavovatel/voucher?v=59841777677c35a2b1c83c819f489b88

--- OBRÁZEK ---

Záclonové háčky - navlékání

V následujících videích Vám přinášíme ukázky navlékání jezdců do záclonových kolejniček. Zároveň představujeme nejnovější jezdec KLIXI, který se dá nasazovat a vytahovat z kolejničky v jakémkoliv místě. KLIXI jezdce nepotřebují žádný vkládací otvor na rozdíl od obyčejných jezdců a nebo KLIK jezdců. Klik jezdce se dají také nasadit v jakémkoliv místě, vytáhnout se musí ale otvorem po straně kolejničky.

Všechny jezdce jsou prací, takže je můžete bez problému vyprat spolu se záclonou v pračce.

Jezdce lze použít do různých kolejniček, podle šířky drážky.

KLIXI jezdce

KLIK jezdce

Obyčejné jezdce

Jednoznačná úspora času při použití KLIXI jezdců

Nedávno jsme Vám představily jezdce KLIK, které je jednoduše nacvaknou do kolejničky v jakémkoliv místě a nemusí se vsazovat krajními otvory kolejničkách. Pokud se ale chtějí vytáhnou z kolejničky, musí se použít krajní otvory.

Nové jezdce KLIXI navyzují na tuto "evoluci" a mají stejnou vlastnost při vsazování do kolejničky, navíc ale jdou stejnou metodou z kolejničky vysadit a to také v jakémkoliv místě .

Tyto jezdce se tedy řadí spolu s Klik jezdci k systémům které usnadňují výměnu a instalaci záclon, tak jako systémy MARATON a FLIX.

KLIXI jezdce

NOVÁ ROLETA STAR design®

Nová designová interiérová roleta osazena kovovýni držáky, kovovou řetízkovou mechanikou s kovovým řetízkem. Alu trubky mají drážkování které vylučuje proklouznutí mechaniky.

Více informací ZDE

Připravili jsme nový TV spot Praktic®