Protisluneční ochrana, stínící technika, výroba žaluzií a garnýží na míru. Interiérové dekorace a bytové doplňky. Jsme český výrobce.

PRAKTIC spol. s r.o.

Firma PRAKTIC spol. s r.o. patří již dvacet let mezi lídry českého trhu v oblasti stínící techniky. Její historie sahá do roku 1991, kdy se začínalo v provizorních prostorech v Dubičném u Českých Budějovic prodejem hmoždinek a drobných plastových výrobků. O rok později se společnost přestěhovala do budovy bývalé mateřské školky v Pištíně a rozšířila svou výrobu na záclonové tyče. Během následujících let byl vystavěn nový výrobní areál o více jak 2 000 m2, aby společnost mohla svým zákazníkům nabídnout rovněž klasické garnýže a rolety pod heslem:

KVALITA JE, KDYŽ SE VRÁTÍ ZÁKAZNÍK A NE ZBOŽÍ

Potvrzením významné pozice firmy na poli výroby a velkoobchodu se stalo mimo jiné udělení prestižní ceny Zlaté medaile na veletrhu MVSZ v Brně v roce 1996. Vedle brněnských veletrhů se společnost prezentovala na celé řadě dalších tuzemských i mezinárodních výstav. V roce 1994 byla společnosti Úřadem průmyslového vlastnictví udělena ochranná známka "PRAKTIC - Program pro vaše příjemné bydlení" a od roku 1997 disponuje osvědčením k trvalému užívání značky "Český výrobek".

Praktic - výroba

výrobní závod a sklady Praktic - Pištín, jižní Čechy